Ambition

Naczynia kuchenne firmy Ambition

W sklepie z naczyniami firmy Ambition można zakupić polskie garnki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej pani domu. Firma Ambition postawiła sobie za punkt honoru wyprodukowanie naczyń do gotowania, które połączą cechy profesjonalnych garnków i niska cenę. Wśród takich właśnie naczyń można sobie wybrać najbardziej odpowiadające pojemności i stworzyć własny zestaw do gotowania.

Linia Ambition Selection

Ambition sklep posiada w swej ofercie kolekcję garnków Ambition Selection. Charakterystyczną cechą tych naczyń jest czerwony akcent na pokrywce. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, a ich kształt przypomina stożek. Każdy garnek posiada grube, trójwarstwowe dno, dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a potrawy nie przywierają.

Linia Ambition Master

Garnki z tej kolekcji mają prosty, klasyczny kształt i wykonane są ze stali nierdzewnej. Cecha charakterystyczna to płaskie pokrywki i prostokątne uchwyty. Z tej serii dostępne są patelnie, które posiadają powłokę teflonową.

Linia Ambition Taurus

Garnki te wykonano z odlewu aluminium, co zapewnia możliwość klasycznego gotowania i pieczenia w piekarniku. Maja one charakterystyczny, ciekawy designe.

Seria Taurus może zastąpić brytfanny, rondle do podsmażania i naczynia żaroodporne. Garnki te posiadają w środku powłokę teflonową i przypominają naczynia żeliwne.

Naczynia firmy Ambition to połączenie nowoczesnego designu i technologii w atrakcyjnej cenie, które sprawdzą się w kuchni nawet bardzo wymagającej pani domu.