produkty bormioli rocco

Jadalnia na każdą okazję: w co warto ją wyposażyć?

Jadalnia może ważnym miejscem dla tych, którzy chętnie organizują towarzyskie spotkania lub celebrują rodzinne obiady. Jak przygotować to wnętrze do imprez?

Bormioli Rocco – podstawowa zastawa stołowa to podstawa

Bez względu na to, jak często i dla ilu osób organizujemy spotkania, warto wyposażyć się w podstawową zastawę stołową. Dzięki produktom Bormioli Rocco, można skompletować zestaw najważniejszych talerzy, które sprawdzą się i podczas spotkania ze znajomymi, i w trakcie oficjalnego obiadu z rodziną. Płytkie i głębokie talerze, mniejsze talerzyki oraz proste szklanki – oto podstawowe wyposażenie każdej jadalni. Warto też mieć jeden lub dwa komplety sztućców, zarezerwowanych tylko na większe spotkania. Dzięki temu uda się uniknąć problemów związanych z brakiem pojedynczego noża lub widelczyka oraz chaosu na stole, powstającego w chwili łączenia ze sobą sztućców z różnych zestawów.

Co jeszcze warto mieć w jadalni od Bormioli Rocco?

Bormioli Rocco to jedna z tych marek, dzięki którym można wyposażyć jadalnię w szereg prostych dodatków, które łączą elegancję z funkcjonalizmem. Jakie produkty Bormioli Rocco mogą się sprawdzić na naszym stole? Szklane salaterki, kieliszki do wina lub do wódki oraz słoiki, w których w okresie letnich upałów można serwować zimną lemoniadę. Z myślą o wakacyjnych spotkaniach, warto się też wyposażyć w pucharki do lodów – najlepszych deserów dla szukających ochłody gości. Taki asortyment produktów Bormioli Rocco sprawi, że nasza jadalnia będzie odpowiednio przygotowana na każdą okazję, a przyjmowanie gości stanie się o wiele łatwiejsze.