Czajniki bezprzewodowe czy elektryczne – i nie tylko

Czajniki bezprzewodowe są ostatnią innowacją w świecie czajników elektrycznych. Te bezprzewodowe czajniki są dostępne zarówno w plastikowych jak i metalowych materiałach. Czajniki te podgrzewają wodę wykorzystując energię indukcji. Są one łatwe w obsłudze, mają szeroką wylewkę i są lekkie.

Jedyną wadą tego typu czajnika jest to, że nie można podnieść jego pokrywy, gdy jest podłączony do prądu, ponieważ woda jest podgrzewana bezpośrednio od dołu. Te czajniki są w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Mają również ergonomiczne projekty, pochodzą z szeroką wylewką i duży zbiornik wody. Mogą być świetnym prezentem dla kogoś w domu lub w pracy. Są one również łatwe do czyszczenia i mogą być używane zarówno do ciepłej i zimnej wody.

Czajnik elektryczny Proctor-Silex

Jeśli szukasz podstawowego czajnika elektrycznego https://nettrading.pl/czajniki-elektryczne, to ten model od Proctor-Silex będzie dla Ciebie idealny. Ma on pojemność 1 kw i może zagotować do 1 litra wody. Moc tego czajnika wynosi 1500 W i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Ten czajnik elektryczny ma ergonomiczny uchwyt, jest łatwy w użyciu i czyszczeniu oraz objęty jest 2-letnią gwarancją.

Ten model od Proctor-Silex to podstawowy czajnik elektryczny o pojemności 1 kw. Możesz go użyć do zagotowania do 1 litra wody. Ma moc 1500 W i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Ten czajnik elektryczny ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwy w użyciu i czyszczeniu. Jest objęty 2-letnią gwarancją.

Wielofunkcyjny Hamilton Beach Electric Kettle

Jeśli szukasz wielofunkcyjnego czajnika elektrycznego, to ten model od Hamilton Beach może być dla Ciebie dobrym wyborem. Ma on pojemność 1,5 kw i może zagotować wystarczająco dużo wody dla 2 do 4 osób. Ten czajnik elektryczny ma szeroką wylewkę i uchwyt stay-cool.

Ten czajnik jest łatwy w użyciu i czyszczeniu, a także posiada zabezpieczenie przed przegotowaniem. Ten model od Hamilton Beach to wielofunkcyjny czajnik elektryczny o pojemności 1,5 kw. Możesz go użyć do zagotowania wystarczającej ilości wody dla 2 do 4 osób.

Ma moc znamionową 1100 W i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Ten czajnik elektryczny ma szeroką wylewkę i uchwyt stay-cool. Jest łatwy w użyciu i czyszczeniu oraz posiada zabezpieczenie przed wyschnięciem.