Jakie funkcje powinien posiadać dobry robot planetarny z blenderem?

Nowoczesne roboty planetarne z blenderem mogą wyręczyć nie tylko w ręcznym wyrabianiu ciasta. Wysokiej jakości urządzenia mogą być wyposażone w bardzo wiele ciekawych funkcji, z którymi warto jak najszybciej się zapoznać.

Zagniatanie ciasta

Roboty planetarne mogą pomóc przede wszystkim w zagniataniu ciasta. Najlepsze urządzenia są w stanie poradzić sobie nawet z bardzo gęstym i mocno klejącym ciastem. Funkcja tego typu przyda się tym osobom, które często wyrabiają masę na naleśniki, tartę albo chcą wymieszać składniki na biszkopt. Aby poradzić sobie z ciastem, niezbędne jest specjalne mieszadło, które do złudzenia przypomina skręcony hak.

Funkcja ubijania piany

Robot planetarny z blenderem może posiadać także funkcje ubijania piany i delikatnych kremów. Urządzenia tego typu wyposażone są w specjalną trzepaczkę, dzięki której w krótkim czasie można ubić śmietanę na gładki krem. Ubijaczka przypadnie do gustu również tym osobom, które chcą przygotować sos albo majonez.

Mielenie mięsa i maszynka do makaronu

Roboty planetarne z blenderem mogą zastąpić bardzo wiele domowych urządzeń. Mowa tutaj między innymi o maszynce do mielenia mięsa albo specjalnych maszynkach do makaronu. Po zamontowaniu specjalnej przystawki można w wygodny sposób mielić mięso, ryby albo różnego typu produkty na farsz. Godne polecenia są dodatkowe akcesoria do wałkowania ciasta oraz wykrajania makaronów. Dobry robot planetarny z blenderem potrafi zaoszczędzić naprawdę sporo gotówki. Zobacz https://sklep.gkpge.pl/Robot-planetarny-2100W-misa-7L-blender-w-zestawie

Opublikowany w AGD