Whirlpool BSNF 9152 W lodówka na miarę czasów

Lodówka należy do tego rodzaju sprzętów gospodarstwa domowego, bez którego nikt nie wyobraża sobie życia, szczególnie w upalne lato.

Chłodziarkozamrażarka

Lodówka jest niezastąpionym sprzętem – tu przechowuje się produkty łatwo psujące się, można tu również zamrozić jakiś produkt lub gotowe danie, tym samym przedłużając jego przydatność do spożycia.
Spośród wielu dostępnych na rynku modeli lodówko-zamrażarek można wybierać spośród niewielkich urządzeń – świetnie sprawdzających się w gospodarstwach jednoosobowych, jak i ogromnych, dwu lub więcej komorowych, doskonale funkcjonujących w dużych rodzinach.

Lodówka model Whirlpool BSNF 9152 W

Jednym z modeli, o imponujących parametrach jest lodówko-zamrażarka model Whirlpool BSNF 9152 W. Jest to sprzęt wysokiej klasy, dwukomorowy, gdzie lodówka umiejscowiona jest w górnej części, natomiast częścią dolną jest zamrażalnik.
Lodówka posiada kilka szklanych półek, dwie praktyczne i obszerne szuflady na warzywa i owoce, specjalną półkę ze stali nierdzewnej na butelki z napojami, a na stronie wewnętrznej drzwi umieszczone są balkoniki w których można ustawić różne produkty takie jak puszki, słoiki z przetworami, kartony z napojami czy jajka w wytłoczce. 

Zamrażalnik musi być

W dolnej części lodówko-zamrażarki znajduje się zamrażalnik z trzema praktycznymi i pojemnymi szufladami. Jest to bardzo praktyczny „schowek” skrywający łatwo psująca się żywność, a także miejsce do przechowywania już wcześniej zakupionych zamrożonych produktów typu gotowe dania, owoce sezonowe, lody czy inne, wymagające niskiej temperatury przetwory.

Lodówka Whirlpool BSNF 9152 W to nowoczesny model wyposażony w sterowanie elektroniczne, posiadające nowatorskie rozwiązania typu: 
– No Frost,
– Fresh Control,
– szósty zmysł
– wymuszana cyrkulacja powietrza.

Zastosowane oszczędnościowe oświetlenie typu LED, oraz klasa energetyczna A++ powodują, że ten model można zaliczyć do energooszczędnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Opublikowany w AGD