pojemniki gn

Jakie pojemniki gastro norm wybrać

Jeszcze kilka lat temu oryginalne pojemniki gastro norm przeznaczone były jedynie do zastosowań w profesjonalnej gastronomii. W dzisiejszych czasach bardzo wielu producentów oferuje pojemniki gn dla zwykłych użytkowników domowych, którzy potrzebują wysokiej jakości sprzętu AGD. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie pojemniki gn warto wybrać, aby służyły przez wiele długich lat użytkowania.

Materiał ma znaczenie

W pierwszej kolejności warto oczywiście zwrócić szczególną uwagę na materiał z którego wykonane są pojemniki gastro norm. W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki ze stali nierdzewnej oraz pojemniki z poliwęglanu, które w swojej klasie i w swoje cenie nie mają sobie równych. Bardzo wiele firm oferuje także pojemniki z polipropylenu oraz pojemniki z porcelany. Nowością na rynku są z kolei pojemniki emaliowane, które z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

Czym są tak naprawdę pojemniki GN?

Jak wspomniano powyżej pojemniki gn cieszą się w dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem, ale wiele osób nie ma zielonego pojęcia czym one tak naprawdę są. Tajemniczy skrót „Gastro Norm”, to nic innego jak oznaczenie standardowych rozmiarów pojemników, które powszechnie stosowane są w profesjonalnej gastronomii. Z produktów tego typu korzystają przede wszystkim specjaliści i firmy wyposażające gastronomię.